MIKROTIK SFP modul 1,25Gigabit LC 850nm 20km S-85DLC05D

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 224113
Gy. cikkszám: S-85DLC05D
Gyártó: MIKROTIK
Garancia: 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia)
Kompatibilis termékek RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
MIKROTIK SFP modul 1,25Gigabit LC 850nm 20km S-85DLC05D
MIKROTIK SFP modul 1,25Gigabit LC 850nm 20km S-85DLC05D
MIKROTIK SFP modul 1,25Gigabit LC 850nm 20km S-85DLC05D
Cikkszám: 224113
MIKROTIK SFP modul 1,25Gigabit LC 850nm 20km S-85DLC05D
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.