TP-LINK Switch 24x100Mbps+2x1000Mbps + 2x1000/SFP port Menedzselhető, Rackes

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 162913
Gy. cikkszám: TL-SL2428
Gyártó: TP-LINK
Garancia: 1 év (kötelező) + 4 év (gyártói garancia)
Kis és nagyobb hálózatokhoz is alkalmas. - 24x 10/100 Mbps RJ45 - 2x 10/100/1000 Mbps UTP/STP RJ45 - Auto MDI/MDIX - 2x SFP MiniGBIC modulokhoz - Web alapú menedzsment - Támogatja a következoket: Sávszélesség irányítása a portokon, port trunking, statikus MAC cím, Virtual Cable Test - Rack-be szerelheto acél ház Ports 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX) 2 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port (Auto MDI/MDIX) 2 Gigabit SFP port Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF LED Indicators Power, System, Link/Act, 100M, 1000M, Safety & Emission FCC, CE Dimensions (W*D*H) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
TP-LINK Switch 24x100Mbps+2x1000Mbps + 2x1000/SFP port  Menedzselhető, Rackes
TP-LINK Switch 24x100Mbps+2x1000Mbps + 2x1000/SFP port  Menedzselhető, Rackes
TP-LINK Switch 24x100Mbps+2x1000Mbps + 2x1000/SFP port Menedzselhető, Rackes
Cikkszám: 162913
TP-LINK Switch 24x100Mbps+2x1000Mbps + 2x1000/SFP port  Menedzselhető, Rackes
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.