D-Link SFP Switch Modul 100Base-FX Multi-mode

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 153282
Gy. cikkszám: DEM-211
Gyártó: DLINK
Garancia: 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia
Small Form-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Aggreement (MSA) Specification Compliant Hot-Swappable 100Mbps half-duplex (200Mbps full-duplex) Kompatibilitás: DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G FDA, CDRH, and TUV Laser Eye Safety Certified 2km Multi-Mode Fiber 802.3u 100BASE-FX
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
D-Link SFP Switch Modul 100Base-FX Multi-mode
D-Link SFP Switch Modul 100Base-FX Multi-mode
D-Link SFP Switch Modul 100Base-FX Multi-mode
Cikkszám: 153282
D-Link SFP Switch Modul 100Base-FX Multi-mode
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.