CISCO SFP 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 122477
Gy. cikkszám: MFEFX1
Gyártó: CISCO
Garancia: 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia
Az MFEFX1 egy könnyen installálható Mini-GBIC (SFP) adó-vevő modul, mely egy egyszerű megoldást nyújt a 100 Base-FX funkció Cisco managed switch-hez történő hozzáadásához. A modul 1310nm hullámhosszon működik és támogatja a többmodusú optikai szálas kábelezést. Egy jellegzetes működési környezetben képes 2 km-es távolságot elérni, a szál üzem feszültségosztásától függően. A 100 Base-FX-t főleg épületek, vagy kis kampuszok hálózatához használják, ahol 100 Mbps-os kapcsolat szükséges a munkaterületek között. Az MFEFX1-et a Cisco managed switch-ekkel használva egy olyan megoldást kapunk, amely kiszolgálja a felhasználók hálózati igényeit. Az MFEFX1 A Cisco Mini-GBIC adó-vevő moduljainak családjába tartozik. Egyéb lehetőségek érdekében tájékozódjon a MFELX1, MGBSX1, MGBLH1 és a MGBTX1 termékekről.
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
CISCO SFP 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
CISCO SFP 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
CISCO SFP 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
Cikkszám: 122477
CISCO SFP 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.