TP-LINK WDM Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC)

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 135269
Gy. cikkszám: MC112CS
Gyártó: TP-LINK
Garancia: 1 év (kötelező) + 4 év (gyártói garancia)
Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normá
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
TP-LINK WDM Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC)
TP-LINK WDM Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC)
TP-LINK WDM Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC)
Cikkszám: 135269
TP-LINK WDM Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC)
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.