TP-LINK Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) Single-Mode

Részletek megtekintéséhez és vásárláshoz bejelentkezés / regisztráció szükséges.
Cikkszám: 137696
Gy. cikkszám: MC110CS
Gyártó: TP-LINK
Garancia: 1 év (kötelező) + 4 év (gyártói garancia)
Megfelel a 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX sztenderdeknek Link Fail Passthrough, Far End Fault: minimalizálják a kapcsolati hibákból eredő veszteségeket konfigurálható switch half-duplex / full duplex módban az FX porton kibővíti az optikai átvitelt akár 20 km-re
Több mutatása
 
Információkérés
Tárgy:
Leírás:
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma:
TP-LINK Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) Single-Mode
TP-LINK Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) Single-Mode
TP-LINK Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) Single-Mode
Cikkszám: 137696
TP-LINK Fiber Media Converter 100(réz)-100FX(SC) Single-Mode
  • Adatok
  • Hasonló termékek
  • Tartozékok
  • Leírás
  • Csomagok
  • Linkek és letöltések
 
Ajánlat készítése
E-mail cím (';'-vel elválasztva többet is megadhat)  
Saját e-mail cím (titkos másolat)
Ár (Nettó) HUF  
Megjegyzés
Levél küldése folyamatban...
Összehasonlító
Még nem tett egy terméket sem az összehasonlítóba.
Különböző cikkeket automatikusan kategóriákba rendezve egy csokorba gyűjthet, hogy aztán tulajdonságaik alapján az Önnek legmegfelelőbb terméket válassza. A cikklistában és a cikkek részletes oldalán az ("Összehasonlítóba tesz") ikont használva lehet segítségére ez a funkció.